2024 Liepos 23, Antradienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Straipsniai

Virtuvės remontas: kaip ją įsirengti patogiai ir kodėl reikia pagalvoti apie tai, ko nemato svečiai

Virtuvės remontas: kaip ją įsirengti patogiai ir kodėl reikia pagalvoti apie tai, ko nemato svečiai

Paskelbta: 2018-05-10 14:55:43
Perskaitė: 2767
Virtuvė – namų brangakmenis. Jei ne dėl grožio, tai bent jau dėl įrengimo kainos. Tačiau daugeliui norisi gaminti patogioje, ergonomiškoje ir jaukioje virtuvėje. Kokios klaidos dažniausiai daromos įrengiant šią erdvę? Kiek kainuoja virtuvės baldai ir apie kokius paslėptus darbus būtina pagalvoti? Atsakymų į šiuos klausimus ieškojome kalbėdamiesi su namų ūkio meistru ir virtuvės baldų gamintoju.

Namų ūkio meistras Vytautas, daugiausia užsiimantis santechnikos darbais, sako, jog virtuvės remontas kainuoja tiek, kiek vonios ir tualeto kartu sudėjus – kitaip tariant, tai yra viena brangiausiai kainuojančių erdvių, jei įskaičiuosime visus buitinės technikos prietaisus. Šios erdvės remontas trunka nuo dviejų savaičių iki mėnesio. Be to, remontuojant virtuvę turėtų būti samdomi keturi meistrai: santechnikas, baldininkas, dažytojas ir elektrikas. Geriausia, jei jų darbą kažkas galėtų koordinuoti ir jei remonto metu negyventumėte šiame būste. „Žmonės daro didelę klaidą, prašydami vieno meistro padaryti visų sričių darbus. Jei kitą kartą kils noras meistro paprašyti padaryti ir tą, ir aną, prisiminkite žąsį – ji yra toks paukštis, kuris greitai skrenda, bet lėtai plaukia. Aš, pavyzdžiui, išmanau santechnikos niuansus, bet turiu mažiau patirties klijuodamas plyteles“, – sako Vytautas.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/nekilnojamasis-turtas/virtuves-remontas-kaip-ja-isirengti-patogiai-ir-kodel-reikia-pagalvoti-apie-tai-ko-nemato-sveciai-973-968544

Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai