2021 Lapkričio 27, Šeštadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Apie firmą

NIC Namo inžinierijos ir interjero centras

NIC Namo inžinierijos ir interjero centras

Įmonės kodas: 122916712
Kalvarijų g. 131, UAB "Vilpros in
Interneto svetainė: http://www.nicentras.lt


Stilingos, originalios interjero prekės namams
Ar jus domina nauja vonia, plytelės, parketas, šviestuvai, pietų stalai su kėdėmis, sofos, drabužinės? O gal galvojate apie šildymo ar vėdinimo sistemos atnaujinimą? Greitai remontuosite namus ir reikalingi stilingi sienų tapetai, gražios užuolaidos, kilimai, nauji baldai, kokybiškos apdailos medžiagos? Gal kuriant jaukių namų aplinką reikalingos dekoro detalės, meno dirbiniai, namų interjero puošybos elementai? Namų inžinerijos ir interjero centras „NIC“ - tai plačiausias būsto įrengimui ir namų dekoravimui naudojamų medžiagų, prekių ir detalių asortimentas vienoje vietoje.

„NIC“ prekybos centre dirbančiuose salonuose eksponuojamos ir parduodamos apdailos medžiagos, interjero prekės, baldai, dekoro elementai, namų inžinerinės įrangos sistemos.

„NIC“ – vieta, kur ramiai, pasitardami su montavimo specialistais, pagal savo poreikius galite pasirinkti nuo laiko patikrintų iki pažangiausiomis technologijomis pagrįstų, namų inžinerinių sistemų. Apsilankę interjero salonuose pamatysite naujausias interjero dizaino madų tendencijas – nuo tradicinės klasikos ar transformuoto naujoviškai retro stiliaus iki moderno. Salonuose pristatomos naujausios apdailos medžiagų ir interjero prekių kolekcijos, kurios dar neseniai buvo pristatomos tik geriausiose Europos ir Rytų kraštų parodose.

„NIC“ prekybos centrai skirti statantiems, remontuojantiems ar planuojantiems tai daryti pirkėjams, kur nesiblaškant iš vieno miesto krašto iki kito galima išspręsti daugumą problemų, kurios iškyla įrenginėjant būstą. Čia dirbantys konsultantai bei dizaineriai konsultuos ieškant būsto įrengimo idėjų, sprendimų bei būdų jiems įgyvendinti, parinks tinkamiausias medžiagas, suprojektuos ir sukomplektuos įrangą, bei išspręs montavimo ir pogarantinio aptarnavimo klausimus.

Namo inžinerijos ir interjero centras „NIC“ - apdailos medžiagų ir interjero prekių prekybos tinklas Lietuvoje. Kaune atvėręs duris 2005 metų pavasarį, yra pirmasis šio prekinio ženklo centras Lietuvoje. Antrasis „NIC" centras atidarytas 2007 metų gegužės mėn. Klaipėdoje. Trečiasis tų pačių metų lapkričio mėnesį - Šiauliuose. 2008 metų spalio mėnesį atidarytas ketvirtas NIC centras Utenoje.
Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai